Fototapety Dzikość Afryki

Fototapety – Dzikość Afryki

Fototapeta rodzina słoni

Ludzie lubią otaczać się egzotycznymi przedmiotami i dekoracjami. To, co odległe, egzotyczne – jest dla nas bardziej interesujące, może dlatego że nie do końca odkryte. Wprowadzenie dzikiego klimatu do mieszkania wcale nie jest takie trudne. Wystarczy zastanowić się, jakie akcenty odnajdą się w naszym mieszkaniu. Jedną z propozycji są wzory afrykańskie.

fototapeta krajobraz afryki

Afryka jest ogromnym kontynentem, pełnym skrajności. Z jednej strony pociąga swoją egzotyką, z drugiej przeraża swoimi niebezpieczeństwami i pułapkami. Jednak temu kontynentowi nie można odmówić orientalizmu, tak często pożądanego w nowoczesnych mieszkaniach.

fototapeta odpoczywajacy tygrys

Motywy afrykańskie kojarzą się z dzikością zwierząt, pomarańczowymi i żółtymi kolorami, charakterystycznymi wzorami. Przepiękne fotografie ze zwierzęcymi motywami i wielkimi drzewami, znajdującymi się na tle zachodzącego słońca to genialny sposób na wniesienie odrobiny egzotyki do mieszkania. Fototapety z afrykańskimi motywami sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: sypialni, salonie, a nawet kuchni. W bardzo prosty sposób można przenieść Afrykę w dowolne miejsce na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *