Fototapety Graffiti – sztuka niejedno ma imię.

Fototapety Graffiti – sztuka niejedno ma imię.

Dzisiejsza sztuka niejedno ma imię. Dla jednych akt wandalizmu, dla innych – prawdziwe arcydzieła i wyraz twórczej kreacji. Mowa oczywiście o niczym innym, jak o graffiti – specyficznej formie artystycznej działalności.

Fototapeta abstrakcja graffiti

Technika samego graffiti polega albo na malowaniu farbą od razu na danej powierzchni, albo na przykładaniu do niej szablonów i zamalowywaniu „czystych” obszarów. Kto z nas nie widział pomalowanych murów, czy też starych budynków? Na nieszczęście artystów, ich działania zaliczane są do nielegalnych, a w skrajnych przypadkach oskarżani są o dewastowanie i niszczenie. Faktem jest, że zdarzają się wandale, jednak w zdecydowanej liczbie przypadków, grafficiarze tworzą naprawdę wspaniałe dzieła.

fototapeta rodzinka graffiti

Raczej nietrudno zrozumieć fascynacją graffiti u młodych osób. Niektóre formy tej sztuki zachwycają swoim niecodziennym przedstawieniem tematu, są wyrazem buntu, ale często po prostu artystyczna kreacją. Dzisiaj graffiti można mieć w każdy miejscu i to bez niszczenia powierzchni. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią fototapetę!

Fototapeta twarz kobiety graffiti

Rozmiary i wzory fototapet są różne, więc można w ten sposób ozdobić naprawdę spore powierzchnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii i materiałów sprawi, że doskonale odwzorują każdy motyw. Przestrzeń publiczna, lokale użytkowe, kluby, garaże, pomieszczenia mieszkalne? Każde z nich może już dzisiaj poszczycić się swoim własnym, oryginalnym graffiti!

fototapeta kobieta graffiti

Zobacz fototapety z graffiti.

Comments
  1. 3 tygodnie ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *