Fototapety Japonia – Kraj Kwitnącej Wiśni

Japonia – Kraj Kwitnącej Wiśni

Kraj kwitnącej wiśni to popularne określenie tak orientalnego dla nas kraju, jakim jest Japonia. Dzięki swojej odmiennej i jakże fascynującej kulturze, historii i tradycji cieszy się wielką popularnością, zwłaszcza w krajach europejskich.

Fototapeta zejście do lasu

Japonię charakteryzuje jednoczesne połączenie nowoczesności i tradycji. Nazwa wiśnie nie pojawiła się przypadkowo. Tworząc przepiękne ogrody, Japończycy sadzą w nich drzewa wiśni. Nieodłącznym wizerunkiem tych wspaniale prezentujących się drzew są także buddyjskie pagody i robiące ogromne wrażenie rezydencje szogunów.

Fototapeta Dom szoguna

Fototapety przedstawiające najbardziej charakterystyczne elementy japońskiej kultury i architektury idealnie komponują się z modernistycznymi wnętrzami. Świetnie odnajdą się również we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu.

Fototapeta japońska brama Torii

To również doskonały pomysł na dekoracje wszelkich restauracji serwujących japońskie dania. Właściciele tego typu miejsc wykorzystują nie tylko fotografie budowli, ale także wizerunki kobiet w tradycyjnych strojach. Fototapety przedstawiające tradycyjne japońskie danie – sushi, są równie chętnie wykorzystywane.

fototapeta gejsza z parasolka

Zobacz fototapety z Japonią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *