Fototapety z kwiatami

Fototapety z kwiatami

 

Kwiaty towarzyszą ludzkości od dawien dawna… W szczególności są uwielbiane przez kobiety, przez walory zapachowe i estetyczne.Ich ozdobna funkcja sprawia, że widzimy je dosłownie wszędzie. Trudno chociaż o jeden dzień, w którym nie zobaczymy ani jednej rośliny.

Piękno kwiatów sprawia, że są one umieszczane w mieszkaniach, restauracjach, biurach, salonach piękności… Wyliczać można bez końca.

fototapeta schody w różanym ogrodzie

Rośliny od zawsze były chętnie uwieczniane przez fotografów, co dostrzegli także architekci wnętrz. Kwiaty są wspaniałym motywem fototapet, których zastosowanie jest bardzo szerokie.

fototapeta Piękne białe róże

Przede wszystkim, fototapeta przedstawiająca kwiaty świetnie nadaje się jako dekoracja do mieszkania. Można ją umieścić wszędzie – w kuchni, salonie, sypialni, czy łazience. Soczyste kolory wniosą mnóstwo radości i życia do każdego pomieszczenia.

fototapeta Rozkwitajacy kwiat
Kwiaty sprawiają, że poprawia się nasze samopoczucie. Dlatego też kwieciste fototapety coraz częściej umieszczane są w lokalach publicznych, jak restauracje, kawiarnie, kina, salony urody.

fototapeta Dzikie kwiaty maku na polu

Które rośliny są najchętniej wybierane na tego typu dekorację ścienną? Tulipany, róże, słoneczniki, orchidee, lilie, krokusy, storczyki.fototapeta Zakwitnięte czerwone maki

Modne są również fototapety ze zdjęć „makro” – przedstawiające obiekty z bardzo bliskiej odległości.

fototapeta Czerwony kwiat tulipana na łące

Zobacz fototapety z kwiatami.

 

Comments
  1. 1 miesiąc ago

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *