FOTOTAPETA LATEKSOWA

Fototapeta lateksowa Wysokiej jakości papier o gramaturze 212g/m2, powlekany lateksem dzięki czemu fototapeta nie będzie się odkształcać podczas montażu, a gładka powierzchnia daje efekt fotorealistyczny. Materiał jest w pełni matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych.

FOTOTAPETA WINYLOWA NA FLIZELINIE

Fototapeta winylowa Materiał o gramaturze 350g/m2 na podkładzie flizelinowym wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza go paroprzepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha, dając możliwość stosowania go w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Materiał wykazuje również cechy izolacyjne wygłuszając i ocieplając pomieszczenie. Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę.

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA DEKOStick

Folia samoprzylepna Materiałowa fototapeta samoprzylepna o matowym wykończeniu polecana na ściany jak i inne gładkie powierzchnie. Fototapeta DEKOStick jest bardzo łatwa w montażu nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w tapetowaniu. Dzięki specjalnej warstwie kleju podczas aplikacji nie powstają bąble. Spokojnie można ja zdjąć i przykleić w inne miejsce bez pozostawienia nieestetycznych śladów. Bardzo duża odporność sprawia, że nawet po zgnieceniu fototapeta DEKOStick nadaje się do ponownego użytku. Świetnie sprawdza się w pokojach dzięciecych, przedszkolach oraz w salonach, sypialnich itp.