OBRAZ NA PŁÓTNIE

Obraz na płótnie Jest to nowoczesne a zarazem klasyczne rozwiązanie na wystrój pomieszczenia. Obraz drukowany jest na artystycznym płótnie, a następnie naciągany na drewnianą ramę. Dzięki nasyceniu kolorów i właściwej rozdzielczości obrazy są trwałe i przejrzyste.

Do wyboru dwie gruboścu ramy 2cm i 3,5cm

OBRAZ NA PLEXI

Obraz na plexi Wydruk na plexi jest nowoczesną formą dekoracji ściennej, której popularność wciąż wzrasta. Jego największymi zaletami są możliwości zastosowania. Nadaje się jako element wystroju mieszkania, jak i również reklama zewnętrzna. Szkło akrylowe chroni wydruk przed blaknięciem, zarysowaniami oraz podkreśla barwę, nadając przy tym efekt głębi. Plexi o grubości 3mm, 5mm lub 10mm mocowana jest do ściany za pomocą aluminiowych kołków dystansowych lub kleju.

OBRAZ NA PCV

obraz na pcv Lekka i wytrzymała płyta PCV to nowoczesna forma dekoracji mieszkania czy biura. Dzięki stosunkowo małej wadze otrzymujemy szerokie spektrum możliwości montażu, od taśmy dwustronnej przez klej montażowy do kołków dystansowych. Dostępne grubości 5mm i 10mm.