MENU MENU

Fototapeta z własnego zdjęcia

0zł
darmowa wysyłka
Ilość
Zbyt długie ładowanie - odśwież stronę
kadrowanie zdjęcia
Rozciągnij100%100%
Szerokość [cm]
(max: cm)
Wysokość [cm]
(max: cm)
Rodzaj wydruku
Laminatinfo
Podkład
Podkład
Rodzaj
Kompozycjaobrót kadru zdjęciaKompozycje obrazów wielocześciowych
Rodzaj
Montaż mechanizmu
Laminat
Laminat
Wykończenie
Werniks
Struktura
Grubość ramy
Grubość plexi
Grubość pcv
Mocowanie
Kolor ramy
Tkanina
Kolor mechanizmu
Wydruk

Zakładka [cm]
Zakładka [cm]

Szerokość [cm]
1
2
3
4
5
6
Efekty

Opis produktów

Fototapeta lateksowa FOTOTAPETA LATEKSOWA Wysokiej jakości papier o gramaturze 212g/m2, powlekany lateksem... FOTOTAPETA LATEKSOWA Wysokiej jakości papier o gramaturze 212g/m2, powlekany lateksem dzięki czemu fototapeta nie będzie się odkształcać podczas montażu, a gładka powierzchnia daje efekt fotorealistyczny. Materiał jest w pełni matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych.
 • Maksymalna szerokość brytu: 135cm
 • Klejenie: na styk*, sugerowany klej Metylan Special
 • Cena: 65zł/m2
Fototapeta winylowa na flizelinie FOTOTAPETA WINYLOWA NA FLIZELINIE Materiał o gramaturze 350g/m2 na podkładzie flizelinowym wyróżnia... FOTOTAPETA WINYLOWA NA FLIZELINIE Materiał o gramaturze 350g/m2 na podkładzie flizelinowym wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na rozciągania i odkształcenia. Odznacza go paroprzepuszczalność, dzięki czemu ściana oddycha, dając możliwość stosowania go w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Materiał wykazuje również cechy izolacyjne wygłuszając i ocieplając pomieszczenie. Montaż jest szybki, łatwy i przyjemny bo wystarczy posmarować klejem samą ścianę i przykleić suchą fototapetę. Do wyboru kilka struktur (piasek, tynk, płótno), dzięki czemu idealnie zamaskuje niedoskonałości i pęknięcia ściany.
 • Maksymalna szerokość brytu: 135cm (gładka, piasek), 128cm (tynk, płótno)
 • Klejenie: na styk*, sugerowany klej Glastatex, Metylan Direct
 • Cena: 99zł/m2
Fototapeta samoprzylepna FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA Szybki i prosty sposób na ozdobienie idealnie gładkich i czystych ... FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA Szybki i prosty sposób na ozdobienie idealnie gładkich i czystych powierzchni jak ściany, fronty meblowe, drzwi, szyby czy lodówka. Aplikowanie jest bardzo łatwe, dzięki warstwie specjalnego kleju zabezpieczonego papierem silikonowym, który usuwany jest podczas montażu. Jeżeli zdecydujemy się na usunięcie folii, to nie zostawi ona nieestetycznych śladów.
 • Maksymalna szerokość brytu: 135cm
 • Klejenie: na zakładkę
 • Cena: 69zł/m2
Laminowanie fototapet LAMINOWANIE, WERNIKSOWANIE Laminowanie/werniksowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, ... LAMINOWANIE, WERNIKSOWANIE Laminowanie/werniksowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, bezbarwnego i bezwonnego lakieru płynnego. Poprzez laminowanie wydruk staje się odporny na różnego rodzaju zarysowania, zadrapania, zmywanie czy ścieranie. Podkreśla również głębie oraz nasycenie kolorów, a dzięki filtrom UV pozostaną one żywe przez długi czas. Laminowanie odbywa się za pomocą specjalnej maszyny, dzięki czemu warstwa jest równomierna na całej powierzchni.

W przypadku wydruków na podkładzie samoprzylepnym wykorzystywany jest laminat stały czyli dodatkowa warstwa przeźroczystej folii.
Do wyboru wersja matowa oraz błyszcząca.
 • Cena: 20zł/m2 - matowy
 • Cena: 30zł/m2 - błyszczący

Ceny przy opisach produktów nie obejmują wykupienia licencji na wydruk z danego zdjęcia. Opłata doliczana jest automatycznie do każdego produktu.