MENU MENU

Obraz na płótnie z własnego zdjęcia

0zł
darmowa wysyłka
Ilość
Zbyt długie ładowanie - odśwież stronę
kadrowanie zdjęcia
Rozciągnij100%100%
Szerokość [cm]
(max: cm)
Wysokość [cm]
(max: cm)
Rodzaj wydruku
Laminatinfo
Podkład
Podkład
Rodzaj
Kompozycjaobrót kadru zdjęciaKompozycje obrazów wielocześciowych
Rodzaj
Montaż mechanizmu
Laminat
Laminat
Wykończenie
Werniks
Struktura
Grubość ramy
Grubość plexi
Grubość pcv
Mocowanie
Kolor ramy
Tkanina
Kolor mechanizmu
Wydruk

Zakładka [cm]
Zakładka [cm]

Szerokość [cm]
1
2
3
4
5
6
Efekty

Opis produktów

obraz na płótnie OBRAZ NA PŁÓTNIE Jest to nowoczesne a zarazem klasyczne rozwiązanie na wystrój... OBRAZ NA PŁÓTNIE Jest to nowoczesne a zarazem klasyczne rozwiązanie na wystrój pomieszczenia. Obraz drukowany jest na artystycznym płótnie, a następnie naciągany na drewnianą ramę. Dzięki nasyceniu kolorów i właściwej rozdzielczości obrazy są trwałe i przejrzyste.Do wyboru dwie gruboścu ramy 2cm i 3,5cm
 • Maksymalny rozmiar: 190cm x 100cm
 • Cena: 179zł/m2 - grubośc 2 cm
 • Cena: 199zł/m2 - grubość 3,5cm
Laminowanie fototapet LAMINOWANIE, WERNIKSOWANIE Laminowanie/werniksowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, ... LAMINOWANIE, WERNIKSOWANIE Laminowanie/werniksowanie polega na pokryciu wydruku cienką warstwą, bezbarwnego i bezwonnego lakieru płynnego. Poprzez laminowanie wydruk staje się odporny na różnego rodzaju zarysowania, zadrapania, zmywanie czy ścieranie. Podkreśla również głębie oraz nasycenie kolorów, a dzięki filtrom UV pozostaną one żywe przez długi czas. Laminowanie odbywa się za pomocą specjalnej maszyny, dzięki czemu warstwa jest równomierna na całej powierzchni.

W przypadku wydruków na podkładzie samoprzylepnym wykorzystywany jest laminat stały czyli dodatkowa warstwa przeźroczystej folii.
Do wyboru wersja matowa oraz błyszcząca.
 • Cena: 20zł/m2 - matowy
 • Cena: 30zł/m2 - błyszczący
obraz na plexi OBRAZ NA PLEXI Wydruk na plexi jest nowoczesną formą dekoracji ściennej... OBRAZ NA PLEXI Wydruk na plexi jest nowoczesną formą dekoracji ściennej, której popularność wciąż wzrasta. Jego największymi zaletami są możliwości zastosowania. Nadaje się jako element wystroju mieszkania, jak i również reklama zewnętrzna. Szkło akrylowe chroni wydruk przed blaknięciem, zarysowaniami oraz podkreśla barwę, nadając przy tym efekt głębi. Plexi o grubości 3mm, 5mm lub 10mm mocowana jest do ściany za pomocą aluminiowych kołków dystansowych lub kleju.
 • Maksymalny rozmiar: 120cm x 240cm
 • Cena: 263zł/m2 - 3mm
 • Cena: 339zł/m2 - 5mm
 • Cena: 469zł/m2 - 10mm
obraz na pcv OBRAZ NA PCV Lekka i wytrzymała płyta PCV to nowoczesna forma dekoracji... OBRAZ NA PCV Lekka i wytrzymała płyta PCV to nowoczesna forma dekoracji mieszkania czy biura. Dzięki stosunkowo małej wadze otrzymujemy szerokie spektrum możliwości montażu, od taśmy dwustronnej przez klej montażowy do kołków dystansowych. Dostępne grubośći 5mm i 10mm.
 • Maksymalny rozmiar: 120cm x 240cm
 • Cena: 129zł/m2 - 5mm
 • Cena: 179zł/m2 - 10mm

Ceny przy opisach produktów nie obejmują wykupienia licencji na wydruk z danego zdjęcia. Opłata doliczana jest automatycznie do każdego produktu.